Vítejte na našich internetových stránkách 

FK Ústí nad Labem ročník 2003  

                                                                                                                            
                                                                                                                                                                                      

Novinky

Plán zimní přípravy 2018/2019

01.11.2017 10:08
Plán zimní přípravy U15- 2018.xlsx (32611)             PLÁN ZIMNÍ PŘÍPRAVY FK Ústí nad Labem U15           Únor 2018+Březen...

Plán v týdnu 30.10.-5.11.2017

30.10.2017 13:17
Po - plavání 15,30-16,30 + 15:00 ITJ Pintrava Út - 17,00 rozcvičovna St - 7,45 ranní trénink UMT + 17,00 UMT Ćt - 17,00 UMT Pá - volno So - volno Ne - volno

28.10. 10,00 UMT MU FK Neratovice-Byškovice

28.10.2017 13:17
sraz 9,00  nominace: Kořínek, Houdek- Bechyně, Bzura, Černý Galamba, Joni, Kalous,Kessler, Kubín, Leden, Linda, Matoshi, Pražák, Stupka, Svoboda, Vait, Vostřel

Plán v týdnu 23.-29.10.

20.10.2017 15:01
Po - plavání 15,30-16,30  Út - 16,15 Klíše St - 7,45 ranní trénink UMT + 16:00 PU Chemnitzer FC, odj. busem:13:00 Ćt - volno Pá - 16:00 UMT + 17:15 podávání "A" mužstvo So - volno Ne - 10:00 MU FK Neratovice-Byškovice hř. Klíše  

Plán v týdnu 16.-22.10.2017

15.10.2017 16:49
Po - plavání 15,30-16,30  Út - 16,30 Přestanov St - 7,45 ranní trénink UMT + 15:30 PU Jablonec, hř. Mozartova odj.: 12:15 Ćt - 16,30 Klíše Pá - 15:30 Přestanov So - 10:00 MU FK Litoměřicko     hř. Klíše Ne - volno Út - 16,30 Přestanov St - 7,45 ranní trénink UMT +...

7.10.2017 MU 10,00 MU Junior Chomutov hř.UMT

07.10.2017 07:10
sraz 9,00 nominace všichni krom: Vostřel, Fischer, Barvínek

Plán v týdnu 9.-15.10.2017

06.10.2017 15:30
Po - plavání 15,30-16,30 + ind. trénink 14:45 hod. na Klíši (trénink 15:00-16:00 hod.), potom přejezd na MS, zde atletika 16:15 - 17:15 hod.....Bzura, Černý, Leden, Linda, Joni, Fischer, Vait. S sebou obuv a oblečení na fotbal a atletiku (běžecká obuv). Út - 16,30 Přestanov St - 7,45...

Plán v týdnu 2.-9.10.2017

29.09.2017 12:45
Po - plavání 15,30-16,30 + ind. trénink 16,00 Klíše - Joni, Vait, Černý, Fischer, Leden, Matoshi Út - PU Děčín hř.UMT Lidl, doprava vlastní St - 7,45 ranní trénink UMT Ćt - 16,30 Klíše Pá - 17,00 Přestanov So - 10,00 MU Junior Chomutov hř.Klíše Ne - volno Ne - volnoPlán v týdnu...

Plán v týdnu 25.9.-1.10.2017

22.09.2017 10:19
Po - plavání 15,30-16,30  Út - 16,30 Přestanov St - 7,45 ranní trénink UMT +17,00 UMT + Kubín, Vostřel, Stupka  trénink v Drážďanech  Ćt - 10,00 MU Viktoria Žižkov, odj.busem: bude upřesněno Pá - 16,00 Přestanov So - volno Ne - volno

Neděle 17.9.2017 MU FK Varnsdorf hř. Jiřetín pod Jedlovou

15.09.2017 18:19
Odj.7,30, sraz 7,20 na parkovišti u stadionu. Nominace: Korinek, Kalous, Bechyne, Bzura, Galamba, Leden, Cerny, Vait, Linda, Joni, Kessler, Houdek, Kubin, Prazak, Stupka, Svoboda, Vostrel, Vondráček.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>